Őszi fordulók (hétfő)

XIII. forduló 2022. szeptember 5. (hétfő)
Szabadnapos csapatok: LK Bulls, Gyönyörű Faszik, Férg SE
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC Yard FC 6:2
19:30 Palota SE Csibészek 4:6
20:15 Sirály Wanted 1:2
21:00 Pengék Angyal Bandi FC 3:1
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Pecások Amatőrök 5:5
19:30 Hanyatt SE AS Róna 6:1
20:15 Fogd meg a söröm... Elements 1:4
21:00 Macsuka SE MKT FC 3:4
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Nekemindegy Budai Ászok FC 2008 4:4
19:30 Levszki 1995 Angelland 4:4
20:15 Lúzer FC Kék Villám 5:7
21:00 Pálma FC Braunschweig FC 2:4
XIV. forduló 2022. szeptember 12. (hétfő)
Szabadnapos csapatok: XCiti FC, Sirály, Macsuka SE
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Braunschweig FC Nekemindegy 1:5
19:30 Angelland Hanyatt SE 8:3
20:15 Angyal Bandi FC Pálma FC 3:6
21:00 Kék Villám LK Bulls 7:0
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Budai Ászok FC 2008 Gyönyörű Faszik 0:1
19:30 Yard FC Pecások 0:2
20:15 MKT FC Levszki 1995 1:5
21:00 Wanted Pengék 4:3
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Amatőrök Palota SE 7:2
19:30 Csibészek Lúzer FC 5:1
20:15 AS Róna Fogd meg a söröm... 0:1
21:00 Elements Férg SE 9:4
XV. forduló 2022. szeptember 19. (hétfő)
Szabadnapos csapatok: Kék Villám, Budai Ászok FC 2008, Elements
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Lúzer FC Amatőrök 0:3
19:30 Hanyatt SE MKT FC 3:2
20:15 Gyönyörű Faszik Braunschweig FC 5:1
21:00 Fogd meg a söröm... Angelland 0:4
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Pecások XCiti FC 0:1
19:30 LK Bulls Csibészek 0:5
20:15 Pengék Sirály 5:4
21:00 Férg SE AS Róna 0:2
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Nekemindegy Angyal Bandi FC 5:0
19:30 Palota SE Yard FC 5:5
20:15 Pálma FC Wanted 0:7
21:00 Levszki 1995 Macsuka SE 2:1
XVI. forduló 2022. szeptember 26. (hétfő)
Szabadnapos csapatok: Pecások, Pengék, Levszki 1995
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Wanted Nekemindegy 2:0
19:30 Yard FC Lúzer FC 4:4
20:15 Angyal Bandi FC Gyönyörű Faszik 0:5
21:00 AS Róna Elements 0:8
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Amatőrök LK Bulls 3:2
19:30 Braunschweig FC Budai Ászok FC 2008 1:3
20:15 Macsuka SE Hanyatt SE 2:7
21:00 MKT FC Fogd meg a söröm... 2:0
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC Palota SE 4:2
19:30 Csibészek Kék Villám 2:2
20:15 Sirály Pálma FC 3:1
21:00 Angelland Férg SE 5:0
XVII. forduló 2022. október 3. (hétfő)
Szabadnapos csapatok: Csibészek, Braunschweig FC, AS Róna
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Lúzer FC XCiti FC 3:1
19:30 Hanyatt SE Levszki 1995 2:4
20:15 Pálma FC Pengék 2:5
21:00 Palota SE Pecások 3:3
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Nekemindegy Sirály 2:1
19:30 LK Bulls Yard FC 1:3
20:15 Gyönyörű Faszik Wanted 4:12
21:00 Elements Angelland 4:2
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Kék Villám Amatőrök 5:3
19:30 Budai Ászok FC 2008 Angyal Bandi FC 1:6
20:15 Fogd meg a söröm... Macsuka SE 2:1
21:00 Férg SE MKT FC 2:3
XVIII. forduló 2022. október 10. (hétfő)
Szabadnapos csapatok: Palota SE, Pálma FC, Hanyatt SE
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Amatőrök Csibészek 2:3
19:30 Wanted Budai Ászok FC 2008 3:1
20:15 Pecások Lúzer FC 2:3
21:00 Macsuka SE Férg SE 3:1
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC LK Bulls 5:0
19:30 Levszki 1995 Fogd meg a söröm... 4:1
20:15 Angyal Bandi FC Braunschweig FC 1:4
21:00 MKT FC Elements 1:2
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Pengék Nekemindegy 2:0
19:30 Yard FC Kék Villám 1:7
20:15 Sirály Gyönyörű Faszik 4:1
21:00 Angelland AS Róna 5:2
XIX. forduló 2022. október 17. (hétfő)
Szabadnapos csapatok: Amatőrök, Gyönyörű Faszik, Angelland
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Csibészek XCiti FC 4:0
19:30 Braunschweig FC Budai Ászok FC 2008 1:5
20:15 Férg SE Fogd meg a söröm... 4:5
21:00 AS Róna Macsuka SE 0:3
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Angyal Bandi FC Pálma FC 1:1
19:30 LK Bulls Yard FC 1:0
20:15 Hanyatt SE Levszki 1995 2:3
21:00 Kék Villám Pecások 5:3
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Nekemindegy Wanted 0:3
19:30 Pengék Sirály 4:0
20:15 Lúzer FC Palota SE 4:6
21:00 Elements MKT FC 9:4
XX. forduló 2022. október 24. (hétfő)
Szabadnapos csapatok: Kék Villám, Pengék, Hanyatt SE
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Sirály Nekemindegy 1:1
19:30 Pálma FC Braunschweig FC 4:2
20:15 Levszki 1995 Elements 4:2
21:00 Palota SE LK Bulls 7:4
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC Amatőrök 1:3
19:30 Pecások Csibészek 2:5
20:15 Wanted Gyönyörű Faszik 4:2
21:00 MKT FC Angelland 0:3
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Budai Ászok FC 2008 Angyal Bandi FC 5:2
19:30 Yard FC Lúzer FC 4:4
20:15 Fogd meg a söröm... AS Róna 5:3
21:00 Macsuka SE Férg SE 3:2
1 HÉT SZÜNET
XXI. forduló 2022. november 7. (hétfő)
Szabadnapos csapatok: XCiti FC, Wanted, MKT FC
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Pálma FC Budai Ászok FC 2008 2:2
19:30 Yard FC Palota SE 2:6
20:15 Macsuka SE Fogd meg a söröm... 2:1
21:00 AS Róna Férg SE 3:2
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Nekemindegy Pengék 4:0
19:30 Angelland Levszki 1995 8:1
20:15 Gyönyörű Faszik Sirály 1:2
21:00 LK Bulls Lúzer FC 0:5
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Amatőrök Pecások 2:3
19:30 Csibészek Kék Villám 3:5
20:15 Elements Hanyatt SE 5:1
21:00 Angyal Bandi FC Braunschweig FC 3:3
XXII. forduló 2022. november 14. (hétfő)
Szabadnapos csapatok: Csibészek, Nekemindegy, Elements
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Kék Villám Amatőrök 7:1
19:30 Fogd meg a söröm… (III.O./VI.) Macsuka SE (III.O./VII.) 6:1
20:15 Pengék Gyönyörű Faszik 2:4
21:00 AS Róna (III.O./VIII.) Férg SE (III.O./IX.) 1:2
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Palota SE (I.O./VI.) Lúzer FC (I.O./VII.) 2:6
19:30 Levszki 1995 MKT FC 6:2
20:15 Hanyatt SE Angelland 2:1
21:00 Pálma FC (II.O./VI.) Budai Ászok FC 2008 (II.O./VII.) 2:2
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Pecások XCiti FC 3:1
19:30 Yard FC (I.O./VIII.) LK Bulls (I.O./IX.) 5:0
20:15 Sirály Wanted 4:2
21:00 Angyal Bandi FC (II.O./VIII.) Braunschweig FC (II.O./IX.) 3:0
XXIII. forduló 2022. november 21. (hétfő)
Szabadnapos csapatok: Pecások, Sirály, Levszki 1995
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC Kék Villám 3:5
19:30 Gyönyörű Faszik Nekemindegy 2:2
20:15 MKT FC Hanyatt SE 1:4
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Amatőrök Csibészek 3:4
19:30 Wanted Pengék 0:5
20:15 Angelland Elements 0:5