Tavaszi fordulók (hétfő)

I. forduló: 2024. március 25. (hétfő)
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Amatőrök XCiti FC 3:4
19:30 Elements Yard FC 2:3
20:15 Fogd meg a söröm… Wise FC 1:4
21:00 Férg SE Gyönyörű Faszik 0:4
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Budai Ászok FC 2008 MKT FC 6:1
19:30 Csibészek Pecások 2:3
20:15 Hanyatt SE Pálma FC 2:2
21:00 CsibeCsapat Sirály 0:4
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Aranyfotel FC Nekemindegy 0:3
19:30 Főnix MFC Palota SE 1:5
20:15 Kékvillám Maximize SC 2:1
21:00 Lúzer FC Macsuka SE 5:0
1 HÉT SZÜNET!
II. forduló: 2024. április 8. (hétfő)
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Nekemindegy Amatőrök 5:1
19:30 Pecások CsibeCsapat 2:3
20:15 Maximize SC Hanyatt SE 3:1
21:00 MKT FC Aranyfotel FC 0:8
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC Férg SE 5:1
19:30 Yard FC Kékvillám 3:2
20:15 Sirály Lúzer FC 2:4
21:00 Macsuka SE Főnix MFC 5:3
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Gyönyörű Faszik Budai Ászok FC 2008 2:2
19:30 Palota SE Csibészek 2:5
20:15 Pálma FC Fogd meg a söröm… 2:2
21:00 Wise FC Elements 2:4
III. forduló: 2024. április 15. (hétfő)
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Budai Ászok FC 2008 Férg SE 3:5
19:30 Sirály Pecások 7:3
20:15 Fogd meg a söröm… Maximize SC 2:3
21:00 Főnix MFC Lúzer FC 2:11
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Elements Pálma FC 3:1
19:30 Csibészek Macsuka SE 10:0
20:15 CsibeCsapat Palota SE 3:0
21:00 Aranyfotel FC Gyönyörű Faszik 4:1
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC Nekemindegy 2:4
19:30 Yard FC Wise FC 3:3
20:15 Hanyatt SE Kékvillám 0:5
21:00 Amatőrök MKT FC 4:1
IV. forduló: 2024. április 22. (hétfő)
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Budai Ászok FC 2008 XCiti FC 0:2
19:30 Hanyatt SE Yard FC 2:2
20:15 Macsuka SE CsibeCsapat 1:4
21:00 Férg SE Aranyfotel FC 0:3
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 MKT FC Nekemindegy 0:10
19:30 Lúzer FC Csibészek 3:6
20:15 Kékvillám Fogd meg a söröm… 8:1
21:00 Gyönyörű Faszik Amatőrök 1:2
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Pálma FC Wise FC 3:3
19:30 Palota SE Pecások 5:4
20:15 Főnix MFC Sirály 1:7
21:00 Maximize SC Elements 6:0
V. forduló: 2024. április 29. (hétfő)
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Nekemindegy Gyönyörű Faszik 12:2
19:30 Csibészek Főnix MFC 6:2
20:15 Sirály Palota SE 3:4
21:00 CsibeCsapat Lúzer FC 3:2
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC MKT FC 7:1
19:30 Yard FC Pálma FC 5:3
20:15 Elements Kékvillám 1:2
21:00 Wise FC Maximize SC 1:3
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Aranyfotel FC Budai Ászok FC 2008 3:2
19:30 Pecások Macsuka SE 11:2
20:15 Fogd meg a söröm… Hanyatt SE 4:4
21:00 Amatőrök Férg SE 5:2
VI. forduló: 2024. május 6. (hétfő)
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Férg SE Nekemindegy 3:9
19:30 Csibészek Sirály 2:1
20:15 Macsuka SE Palota SE 5:5
21:00 Maximize SC Pálma FC 7:2
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Budai Ászok FC 2008 Amatőrök 1:3
19:30 Lúzer FC Pecások 7:1
20:15 Hanyatt SE Elements 2:5
21:00 Főnix MFC CsibeCsapat 0:8
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Aranyfotel FC XCiti FC 1:6
19:30 Fogd meg a söröm… Yard FC 2:1
20:15 Kékvillám Wise FC 5:0
21:00 Gyönyörű Faszik MKT FC 3:1
VII. forduló: 2024. május 13. (hétfő)
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC Gyönyörű Faszik 7:2
19:30 Yard FC Maximize SC 2:1
20:15 Elements Fogd meg a söröm… 3:2
21:00 Pálma FC Kékvillám 1:4
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Nekemindegy Budai Ászok FC 2008 2:1
19:30 Pecások Főnix MFC 4:1
20:15 Palota SE Lúzer FC 4:7
21:00 MKT FC Férg SE 2:1
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Amatőrök Aranyfotel FC 4:3
19:30 CsibeCsapat Csibészek 2:4
20:15 Wise FC Hanyatt SE 0:5
21:00 Sirály Macsuka SE 8:1
1 HÉT SZÜNET!
VIII. forduló: 2024. május 27. (hétfő)
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Budai Ászok FC 2008 Wise FC
19:30 Aranyfotel FC Yard FC
20:15 Fogd meg a söröm… MKT FC
21:00 Elements Sirály
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Amatőrök XCiti FC
19:30 Csibészek Maximize SC
20:15 Kékvillám Lúzer FC
21:00 Gyönyörű Faszik Pecások
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 CsibeCsapat Nekemindegy
19:30 Hanyatt SE Palota SE
20:15 Férg SE Pálma FC
21:00 Főnix MFC Macsuka SE
IX. forduló: 2024. június 3. (hétfő)
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Nekemindegy Amatőrök
19:30 Lúzer FC Csibészek
20:15 MKT FC Férg SE
21:00 Palota SE Gyönyörű Faszik
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Pálma FC Budai Ászok FC 2008
19:30 Yard FC Hanyatt SE
20:15 Macsuka SE Fogd meg a söröm…
21:00 Maximize SC CsibeCsapat
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC Kékvillám
19:30 Wise FC Főnix MFC
20:15 Sirály Aranyfotel FC
21:00 Pecások Elements
X. forduló: 2024. június 10. (hétfő)
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC Nekemindegy
19:30 Csibészek Kékvillám
20:15 Fogd meg a söröm… Főnix MFC
21:00 Férg SE Macsuka SE
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Budai Ászok FC 2008 MKT FC
19:30 Elements Palota SE
20:15 Amatőrök Maximize SC
21:00 Aranyfotel FC Pecások
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Wise FC Pálma FC
19:30 Yard FC Sirály
20:15 Gyönyörű Faszik Hanyatt SE
21:00 CsibeCsapat Lúzer FC
XI. forduló: 2024. június 17. (hétfő)
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Csibészek XCiti FC
19:30 Gyönyörű Faszik Yard FC
20:15 MKT FC Pálma FC
21:00 Pecások Sirály
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Macsuka SE Budai Ászok FC 2008
19:30 Hanyatt SE Elements
20:15 Kékvillám CsibeCsapat
21:00 Főnix MFC Férg SE
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Maximize SC Nekemindegy
19:30 Palota SE Aranyfotel FC
20:15 Fogd meg a söröm… Wise FC
21:00 Lúzer FC Amatőrök