Tavaszi fordulók (hétfő)

I. forduló 2022. március 28. (hétfő)
Szabadnaposak: Levszki 1995, Angyal Bandi FC, Amatőrök
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Braunschweig FC XCiti FC 1:5
19:30 Hanyatt SE Pecások 1:6
20:15 Férg SE Sirály 4:9
21:00 AS Róna Wanted 0:6
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Fogd meg a söröm... Nekemindegy 2:3
19:30 Budai Ászok FC 2008 Yard FC 1:4
20:15 Kék Villám MKT FC 7:2
21:00 Lángoló Talpak (KIZÁRVA) LK Bulls 0:5
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Csibészek Pálma FC 6:2
19:30 Gyönyörű Faszik Lúzer FC 3:6
20:15 Macsuka SE Palota SE 4:8
21:00 Elements Pengék 6:5
II. forduló 2022. április 4. (hétfő)
Szabadnaposak: Lángoló Talpak (KIZÁRVA), Macsuka SE, Kék Villám
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Lúzer FC Csibészek 3:3
19:30 Sirály Budai Ászok FC 2008 6:3
20:15 Pálma FC AS Róna 7:4
21:00 MKT FC Fogd meg a söröm... 3:7
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC Amatőrök 3:2
19:30 Palota SE Hanyatt SE 7:4
20:15 LK Bulls Gyönyörű Faszik 9:1
21:00 Pecások Férg SE 7:2
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Nekemindegy Elements 4:0
19:30 Yard FC Angyal Bandi FC 7:1
20:15 Wanted Levszki 1995 7:1
21:00 Pengék Braunschweig FC 3:1
III. forduló 2022. április 11. (hétfő)
Szabadnaposak: Wanted, Yard FC, XCiti FC
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Braunschweig FC Nekemindegy 0:7
19:30 Angyal Bandi FC Sirály 2:8
20:15 Levszki 1995 Pálma FC 2:3
21:00 Elements MKT FC 1:2
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Csibészek LK Bulls 3:3
19:30 Budai Ászok FC 2008 Pecások 2:7
20:15 Fogd meg a söröm... Kék Villám 2:7
21:00 Férg SE Palota SE 1:8
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Amatőrök Pengék 5:2
19:30 Hanyatt SE Macsuka SE 5:3
20:15 Gyönyörű Faszik Lángoló Talpak (KIZÁRVA) 5:0
21:00 AS Róna Lúzer FC 3:8
1 HÉT SZÜNET
IV. forduló 2022. április 25. (hétfő)
Szabadnaposak: Gyönyörű Faszik, Hanyatt SE, Fogd meg a söröm...
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Nekemindegy Amatőrök 2:3
19:30 Sirály Yard FC 0:5
20:15 LK Bulls AS Róna 6:0
21:00 Macsuka SE Férg SE 4:2
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Lángoló Talpak (KIZÁRVA) Csibészek 0:5
19:30 Pecások Angyal Bandi FC 5:0
20:15 Pálma FC Wanted 0:0
21:00 MKT FC Braunschweig FC 3:1
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Pengék XCiti FC 0:5
19:30 Palota SE Budai Ászok FC 2008 4:2
20:15 Lúzer FC Levszki 1995 3:0
21:00 Kék Villám Elements 5:1
V. forduló 2022. május 2. (hétfő)
Szabadnaposak: Pálma FC, Sirály, Pengék
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC Nekemindegy 1:1
19:30 Budai Ászok FC 2008 Macsuka SE 3:0
20:15 Angyal Bandi FC Palota SE 5:4
21:00 Wanted Lúzer FC 2:2
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Amatőrök MKT FC 4:3
19:30 Yard FC Pecások 1:4
20:15 Levszki 1995 LK Bulls 0:7
21:00 AS Róna Lángoló Talpak (KIZÁRVA) 5:0
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Csibészek Gyönyörű Faszik 5:2
19:30 Férg SE Hanyatt SE 2:2
20:15 Elements Fogd meg a söröm... 0:0
21:00 Braunschweig FC Kék Villám 3:9
VI. forduló 2022. május 9. (hétfő)
Szabadnaposak: Csibészek, Férg SE, Elements, kizárás miatt szabadnapos még: Levszki 1995
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Nekemindegy Pengék 3:1
19:30 Lúzer FC Pálma FC 2:2
20:15 Gyönyörű Faszik AS Róna 1:0
21:00 LK Bulls Wanted 3:1
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 MKT FC XCiti FC 0:10
19:30 Hanyatt SE Budai Ászok FC 2008 1:2
20:15 Pecások Sirály 5:2
21:00 Lángoló Talpak (KIZÁRVA) Levszki 1995 0:5
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Kék Villám Amatőrök 4:3
19:30 Palota SE Yard FC 5:4
20:15 Macsuka SE Angyal Bandi FC 1:3
21:00 Fogd meg a söröm... Braunschweig FC 4:6
VII. forduló 2022. május 16. (hétfő)
Szabadnaposak: Lúzer FC, Pecások, Nekemindegy, kizárás miatt szabadnapos még: Wanted
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Amatőrök Fogd meg a söröm... 5:0
19:30 Yard FC Macsuka SE 3:0
20:15 Levszki 1995 Gyönyörű Faszik 2:5
21:00 Braunschweig FC Elements 6:4
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 AS Róna Csibészek 3:2
19:30 Angyal Bandi FC Hanyatt SE 2:2
20:15 Pálma FC LK Bulls 4:4
21:00 Pengék MKT FC 5:0
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC Kék Villám 3:3
19:30 Budai Ászok FC 2008 Férg SE 5:2
20:15 Sirály Palota SE 3:5
21:00 Wanted Lángoló Talpak (KIZÁRVA) 5:0
VIII. forduló 2022. május 23. (hétfő)
Szabadnaposak: AS Róna, Budai Ászok FC 2008, Braunschweig FC, kizárás miatt sz.napos még: Pálma FC
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Fogd meg a söröm... XCiti FC 0:1
19:30 Macsuka SE Sirály 3:6
20:15 Palota SE Pecások 2:6
21:00 Férg SE Angyal Bandi FC 0:2
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Elements Amatőrök 3:4
19:30 Hanyatt SE Yard FC 0:3
20:15 Gyönyörű Faszik Wanted 2:3
21:00 Kék Villám Pengék 7:2
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 MKT FC Nekemindegy 0:6
19:30 Csibészek Levszki 1995 4:2
20:15 Lángoló Talpak (KIZÁRVA) Pálma FC 0:5
21:00 LK Bulls Lúzer FC 1:3
IX. forduló 2022. május 30. (hétfő)
Szabadnaposak: LK Bulls, Palota SE, MKT FC, kizárás miatt szabadnapos még: Lúzer FC
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Nekemindegy Kék Villám 2:5
19:30 Wanted Csibészek 3:6
20:15 Pálma FC Gyönyörű Faszik 1:6
21:00 Pecások Macsuka SE 3:0
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC Elements 3:2
19:30 Angyal Bandi FC Budai Ászok FC 2008 2:2
20:15 Levszki 1995 AS Róna 1:0
21:00 Lúzer FC Lángoló Talpak (KIZÁRVA) 5:0
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Amatőrök Braunschweig FC 2:1
19:30 Yard FC Férg SE 10:1
20:15 Sirály Hanyatt SE 5:1
21:00 Pengék Fogd meg a söröm... 6:1
X. forduló 2022. június 13. (hétfő)
Szabadnaposak: Amatőrök, Angyal Bandi FC, Angelland
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Kék Villám XCiti FC 5:5
19:30 Fogd meg a söröm... Hanyatt SE 3:2
20:15 LK Bulls Pecások 1:5
21:00 Braunschweig FC Wanted 3:5
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Budai Ászok FC 2008 Sirály 4:4
19:30 Csibészek Yard FC 4:3
20:15 Lúzer FC Palota SE 2:5
21:00 Elements Macsuka SE 5:0
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Nekemindegy Pálma FC 7:1
19:30 Férg SE Levszki 1995 3:10
20:15 Gyönyörű Faszik Pengék 2:2
21:00 AS Róna MKT FC 0:5
XI. forduló 2022. június 20. (hétfő)
Szabadnaposak: Lúzer FC, Nekemindegy, Fogd meg a söröm...
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Pálma FC Gyönyörű Faszik 1:0
19:30 Levszki 1995 Elements 4:2
20:15 Sirály Braunschweig FC 4:1
21:00 MKT FC Angelland 1:4
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 XCiti FC Csibészek 1:3
19:30 Hanyatt SE Férg SE 5:2
20:15 Pecások Kék Villám 7:3
21:00 Wanted Angyal Bandi FC 8:3
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Pengék Budai Ászok FC 2008 5:5
19:30 Yard FC Amatőrök 4:1
20:15 Palota SE LK Bulls 4:12
21:00 Macsuka SE AS Róna 4:3
XII. forduló 2022. június 27. (hétfő)
Szabadnaposak: Yard FC, Wanted, MKT FC
Kezdési idő "A" pálya Eredmény
18:45 Gyönyörű Faszik Nekemindegy 3:2
19:30 Elements Hanyatt SE 1:2
20:15 Férg SE Fogd meg a söröm... 4:7
21:00 LK Bulls Lúzer FC 2:2
Kezdési idő "B" pálya Eredmény
18:45 Budai Ászok FC 2008 Pálma FC 1:2
19:30 Braunschweig FC Pengék 1:2
20:15 Kék Villám Palota SE 8:2
21:00 AS Róna Levszki 1995 3:4
Kezdési idő "C" pálya Eredmény
18:45 Amatőrök XCiti FC 3:4
19:30 Csibészek Pecások 0:2
20:15 Angyal Bandi FC Sirály 1:0
21:00 Angelland Macsuka SE 9:2